Kweekkast G-Leds 560W LED (1m2)
Kweekkast G-Leds 560W LED
Deze compleet ingerichte mini kweekkast is klaar voor gebruik; stekker in het stopcontact en je kunt aan de slag. Je hebt alleen nog potten, aarde en voeding nodig. Geschikt voor beginnende en professionele kweker. Met de G-Leds 560W LED kweekkast kweek je thuis jarenlang al je planten en kruiden. Veilig en zorgeloos. In de kweekkast kan je ongeveer 15 x 6.5L potten, 12 x 11L Potten kwijt.
Plug & Play
Alle materialen van de kweekkast zijn duurzaam en kwalitatief hoogwaardig. Het casco van de kast bestaat uit een onverwoestbare constructie van aluminium profielen, kunststof hoekstukken en 8 mm PVC/XPS/PVC sandwichpanelen.
We leveren iedere Bonanza kweekkast met een belichtings- en beluchtingssysteem, inclusief koolstoffilter. In deze kweekkast zit een G-Leds 560 Watt, voor een perfecte belichting van de 1m2 kweekoppervlakte. De heeft kweekkast heeft een G-tools 125 2 standen fan- 230/360M3 per uur schakelbare afzuiger direct gemonteerd is op een Prima Klima K2601 (360m3) koolstoffilter en geluiddemper. Deze zorgt voor een geurloze afvoer van de warme lucht uit de kast.
Frisse lucht komt binnen via 3 x lichtdichte luchtinlaten.
De kast wordt geleverd met een eenvoudige handleiding en is binnen een half uur op te bouwen.
G-Leds 560 Watt
G-LEDS zijn samengesteld uit Cree en Osram 3 en 5 Watt led diodes. Zowel Cree als Osram behoort tot ‘s werelds beste producenten van tuinbouw leds. Deze leds onderscheiden zich door hun hoge PAR waardes. Oftewel een hoge productie van voor de plant bruikbaar licht. Dus geen verspilling van kostbare energie aan de productie van licht waar de plant niks mee kan.
De kennis omtrent lichtbehoeftes van een plant ontwikkeld zich razend snel. Deze kennis plus de steeds uitbreidende technische mogelijkheden maakt kweken met leds steeds succesvoller.
Met veel moderne led kweeklampen kunnen de zelfde resultaten worden behaald als met meer conventionele verlichtingssystemen. Dit met slechts de helft van het stroomverbruik.
Full spectrum
De G-Leds bestaat uit meerdere kleuren leds. Samen vormen ze het complete lichtspectrum voor elke fase van het plantenleven. Met een led lamp geef je je planten het lichtspectrum waar ze om vragen.
Met eenvoudige schakelaars kun je meer blauw, wit of rood licht toevoegen aan het spectrum. Je kunt de G-LEDS dus voor iedere fase in het plantenleven gebruiken. Zowel tijdens de groei als tijdens de bloei.
Door efficiënt in te spelen op de lichtbehoeftes van de plant kun je met led dus zeer energiezuinig kweken. Dit vertaalt zich niet alleen in een lagere stroomrekening maar biedt ook diverse andere voordelen zoals minder warmteafgifte.
Past in ieder interieur
De kweekkast bouw je in een half uur op, zonder gereedschap. Aan de kast zit slechts 1 snoer met huis-tuin- en keukenstekker. De kast is niet alleen buitengewoon stijlvol, maar ook stil. In vol bedrijf produceert ze slechts 45dB. Zo past de kast in ieder interieur.
Voordelen
- Betaalbare prijs
- Veilig uw planten kweken
- 1 jaar op technische installatie garantie
Deze set bevat het volgende:
- Kweekkast: G-Kit Bonanza 1m2 (176 x 118 x 78cm)
- Verlichting: G-Led 560 Watt
- Ventilator: G-tools 125 2 standen fan- 230/360M3 per uur schakelbaar inclusief geluidsdemper
- Filter: Prima Klima K2601, 360m3
- Schakelkast: G-tools schakelkast met klok en relais